השירותים שלנו

מכירת דירה

 

קניתם דירה להשקעה, קיבלת דירה בירושה, עוברים לדיור מוגן, או כל סיבה שהיא, צריכים להשכיר את הדירה  ואתם כמובן רוצים ליהנות מהפירות שהם דמי השכירות וגם מהשקט הנפשי ואיכות החיים שלכם. בדרך כלל הדירה מרוחקת מאזור מגוריכם וגם אם לא, אין כמו להמשיך בשגרת חייכם ללא צורך להתרוצץ ולהראות שוב ושוב על מנת למצוא שוכרים מתאימים, וגם משלמים.. אנחנו ה"שלט רחוק שלכם" בכל הקשור לטיפול בנכס למציאת שוכרים ומעבר לכך. דיבור מול שכנים, תיקונים, שיפוצים וכדומה. לפעמים יש צורך "לתווך" בין דרישות המשכיר לדרישות השוכר על מנת להגיע לעמק השווה ולהשכיר את הדירה. לא פעם הדירה עומדת ריקה בגלל התעקשויות שונות ומשונות של אחד הצדדים. 

השכרת דירה

גם בקנית דירה ישנם מצבים שונים. היצע הדירות משתנה תדיר, כך גם המחירים והאזורים עוברים שינויים של התחדשות עירונית, בנייה חדשה, שינויים דמוגרפיים (הרכב האוכלוסייה) וצריך להיות עם יד על הדופק ולעקוב אחר השינויים הצפויים. כמו שקשה לפעמים למצוא את "בן הזוג המתאים" כך גם למצוא דירה מתאימה יכול להיות תהליך מייגע.. לכן במקרה זה חשוב מאוד להגדיר בדיוק האפשרי את מה שאתם מחפשים.

   

קנית דירה

שירותים משלימים

טיפול במכירת דירה שרכשתם להשקעה

 

אתם רוצים לממש ולמקסם הרווח, אתם רוצים להפוך את הנדל"ן למזומן, אנחנו כאן, מוכנים לעזור בתהליך המכירה, ללוות אתכם עד החתימה ולהיות הנציגים שלכם בכל טיפול משלים אם זה עם השוכרים, השכנים, הכנת הדירה למכירה כולל שיפוץ קל ותיקון ליקויים במידת הצורך. מכירה במחיר הגבוה ביותר שניתן לקבל.

טיפול במכירת דירת המגורים שלכם

 

מסיבה השמורה עמכם, קיבלתם החלטה גדולה  ומשנה חיים, מכירת הבית שלכם עם כל המשתמע בכך. יש לכם מספר אפשרויות: לפרסם לבד, "חסכון כספי", אני יכול לבד ☺ מפרסמים בלוח מודעות באינטרנט ו... מתקשרים! יופי! אבל מה.. ☹ הרבה מתעניינים...משוטטים...מתווכים... הרבה טיילת בביתכם הפרטי. שוב לקבוע, להראות ולהמתין להצעה מתאימה (אתם לא יודע בעצם בכמה הם מוכנים לקנות אז יתכן ויציעו נמוך מדי והפער לא ניתן יהיה לגישור והלך הפוטנציאל..)

הפתרון שאנו מציעים: הפרסום בכל האמצעים העומדים לרשותנו כולל מאגר מתעניינים, סינון והבאת מתעניינים עם פוטנציאל גבוה ומניעת טיילת מיותרת. ניהול המשא ומתן, ליווי לכל אורך התהליך כולל עורך הדין, זמינות גבוהה תמיד עם חיוך עד החתימה המיוחלת! אתם מרוויחים הרבה שקט ואיכות חיים ומכירה במחיר הגבוה האפשרי.

 

זוהי החלטה רבת חשיבות עבורכם. ישנם מספר מצבים למכירת דירה, מטבע הדברים, לכל מצב יש אופי התנהלות שונה. ישנם כמה עיקריים. נפרט איך אנחנו יכולים לעזור לכם במצבים אלו.​

טיפול במכירת דירה מירושה

 

קיבלתם דירה בירושה, בין אם אתם יורשים יחידים ובין אם לאו, והחלטתם למכור את הדירה, המכירה גוזלת ממכם זמן רב, בדרך כלל הדירה לא באזור קרוב אליכם, אתם לא יודעים מה שווי השוק שלה נכון להיום..  אנחנו מטפלים במכירת הדירה עם כל השירותים הנלווים, אם זה צורך בצביעה ותיקונים (לא חייב אבל לא מזיק), בדיקות שונות מול הרשויות, עירייה, ועד בית (דרישות שונות שיש לפעמים) וכל טיפול אחר שמצריכה דירה ללא דיירים. ליווי עד המכירה במחיר הגבוה האפשרי.

קנית דירה למגורים

 

התחתנתם ואתם מחפשים דירה ראשונה, המשפחה גדלה ואתם מחפשים דירה גדולה יותר וכדומה. בוודאי הכנתם שיעורי בית ואתם יודעים מהו התקציב שלכם,  גודל הדירה, חניה? מחסן? ממ"ד? מרפסת? גינה? שכונה? קרובים להורים? ועוד ועוד..  צרו קשר ומלאו את הפרטים נחזור אליכם ונעזור לכוון אתכם בהתאם.

קנית דירה להשקעה

 

קיבלתם החלטה לרכוש דירה להשקעה, שזה מצויין גם אם יש לכם כבר דירה נוספת או שאתם מחפשים להוסיף עוד, אנחנו כאן בשבילכם אם זה בעסקת אקזיט – קניה-השבחה-מכירה  ואם בקניית נדל"ן מניב, כלומר פירות שכירות ארוכת הטווח. מלאו פרטים בהתאם ונדאג לעדכן אתכם בדירות מעניינות. לאחר העסקה, אפשרות קבלת שרות משלים של שיפוץ, תיקונים, מציאת שוכרים והמשך תחזוקה בהתאם לצורך, כך שאתם יכולים להמשיך בשגרת חייכם וליהנות מפירות הדירה שרכשתם ללא דאגות.

 

מימון

 

קשר עם יועצת משכנתאות מהשורה הראשונה, שירות ייחודי עם נסיון רב שנים בייעוץ משכנתאות וקשרים רבים עם בנקים, תנאים שלא תוכלו להשיג לבד. שרות יוצא דופן שמתחיל עוד לפני שמצאתם נכס, דרך המשא ומתן בזמן עריכת החוזה עם עורכי הדין על תנאי התשלום ועד החתימה המיוחלת. מומלץ בחום.

 

שיפוץ

 

קשר עם קבלנים מוכחים, עבודה שוטפת מול הקבלן ובקרת העבודה. יתרון של עבודה חוזרת שמתבטאת באיכות העבודה ובמסירות. עבודה רק מול קבלן או בעל מקצוע מנוסה והכי חשוב אמין, עובדים יחד מספר שנים, על איכות לא מתפשרים. 

 

עורכי דין

 

נסיון עבודה עם עורכי דין. אם יש לכם עורך דין שאתם מכירים ומלווה אתכם תפנו אליו, אם לא, נשמח להמליץ.

 

פינוי תכולת דירה

 

קשר עם "אלטיזאעכן" שישמחו לרוקן דירה ואף לשלם במידה ויש דברים בעלי ערך.

 

 

 

שרותים שונים שפורטו בשרותי התיווך וגם אם לא – תאתגרו אותנו, יתכן שיהיה לנו פיתרון גם לכך ☺.

במסגרת שירותי התיווך אנו מציעים:​

צרו קשר

שלח

שם

נא למלא שם

 תודה רבה!

הודעתך נשלחה בהצלחה...

טלפון

נא למלא טלפון

מייל

This field is required.

הודעה

This field is required.

052-8233181​

 

חיפה

052-8233181​

חיפה